DUYURULAR
  • Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi
    17 Eylül 2018
  • Bildiri Özeti Değerlendirme Bildirim Tarihi
    24 Eylül 2018
  • Erken Kayıt Son gün Tarihi
    28 Eylül 2018

DAVET MEKTUBU

Değerli Katılımcılar,

Bu yıl 12.’sini düzenleyeceğimiz Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Ulusal Kongresi, 1 – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul’da The Marmara Taksim Oteli’nde gerçekleştirilecektir. 2018 yılı derneğimiz ve Türkiye’de cinsel tedaviler eğitimi açısından ayrı bir önem taşımaktadır. CETAD kurulduğu 1998 yılından bu yana tüm ülke çapına yayılan cinsel terapistleri ile psikoterapiler alanında çok önemli bir boşluğu doldurmak ve ihtiyaç duyulan sağlık hizmetini olanaklı kılmak yanında, eğitim kalitesi ve disiplini ile bir ilki ve aynı zamanda 20 yıldır hızı artarak devam eden zahmetli ama nitelikli bir yolculuğu başlatmış oldu.

Cinsel yaşam ve cinsel tedaviler alanında gelenekselleşmiş bilim buluşmalarının devamı niteliğindeki bu kongremizde sizleri aramızda görmekten ve birlikte derneğimizin 20. kuruluş yılını kutlamaktan memnuniyet duyacağız.

Temasını “Cinsellik, Cinsiyet ve Değişen Sınırlar’’ olarak belirlediğimiz bu kongrede, zamanın, toplumun ve deneyimlerin değiştirdiği sınırlar içinde cinsiyetin, cinselliğin, cinsel işlevin ve cinselliğe bakışın tüm yönleri, cinsellik ve sınır ilişkisi ele alınacaktır.

Sadece toplumsal normlar açısından değil sınırların kendini gösterdiği yaşamın tüm evrelerinde, alınan sosyal roller ve rol değişikliklerinde, bir hastalığı göğüslerken, travmaya uğrarken ya da tanık olurken, yani sınır koyarken ya da bir sınıra dokunulurken, cinselliğin yaşamdaki yeri, kimliğin ve cinsiyetin sınırları ve izdüşümleri ötelediğimiz ama konuşmamız gereken bir başlıktı, bu kongre ile tartışma olanağı bulmuş olacağız.

  Devamı İçin  

KONGREYE KALAN

Takvime Ekle

ÖNEMLİ TARİHLER